Neden Mobil Yaşam?


Tuvalet inşaa etmenin ve işletmenin bir çok zorluğu vardır. Bunların başında yer, kanalizasyon ve hijyen sorunu yer alır. Geçici kullanımlar için yapım ve işletim maliyeti her zaman mobil tuvaletten daha pahalı ve zor bir uygulamadır. Ayrıca toplu yaşam alanlarındaki arazi bedelleri de hesaba katıldığında mobil tuvalet uygulaması inşa etme alternatifi karşısında daha akılcı bir çözüm olduğu görülür.

Neden Mobil Tuvalet ;

    - Yerleşim ve yer değişim kolaylığı ve fazla yer kaplamaz.
    - Hijyen koşulları sağlanabilecek bir malzeme ve şekilde üretilmiştir.
    - Koku ve sızdırma problemi yaşanmaz.
    - Gereksinim bittiği anda ortamdan uzaklaştırılabilir.

Etkinliğinizde veya Şantiyenizde kaç adet mobil tuvalet ihtiyacınız olduğunu öğrenmek istiyorsanız tıklayınız.


Hakkımızda

Temelleri 1976 yılına dayanan Gencer Grubu, bünyesinde 6 firma faaliyet göstermektedir. Gencer Grubu’nun ilk şirketi olarak 1976 yılında kurulan Genta, yol, kanalizasyon ve su kanalları yapımı başta olmak üzere genel olarak alt yapı çalışmaları ile ilgili faaliyette bulunur.
devamı

Hizmetlerimiz

TOİRENT müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre çeşitli tipte kullanım olanağı sağlayan, hijyen ve konforun ön planda tutulduğu özel mobil tuvalet imkanları sağlar. Taşınabilir, sistemdeki ürünlerimiz, tuvalet, engelli tuvaleti, vip tuvaleti, pisuvar, kolay taşınan çit sistemleri, mobil karavanlar, taşınabilen duş ve lavobo sistemleriyle çeşitli seçenekler sunar.
devamı

Bizden Haberler