SSS

Kabin tuvaletlerine verilen servis içeriğinde ne vardır?

Ortalama olarak bir servis süresi 12 dakikadır. Bu süreçte kabinin içi ve dışı tazzikli su ile temizlenir, operatörümüz katı atık tankını vidanjörle temizler, tuvalet kağıdı, sıvı sabun ve kağıt havlu ihtiyaçlarını yeniler. Temiz su tankına su ile doldurur. Ardından bakteri üretmemesi ve koku oluşmaması için katı atık tankı içine ithal kimyasal ekler.

Mobil tuvaletlerde kaç defa hizmet almam gereklidir?

Eğer ihtiyacınız bir organizasyona yönelikse, bu durumda organizasyon boyunca temizlik elemanı ve gerekli durumlarda vidanjör kamyonunun hazır olması gereklidir. Özellikle yaz aylarında sıcaklık yüzünden kokunun önlenmesi için bu gereklidir.

İnşaat şantiyelerinde ise her 25 çalışan için haftalık 3 hizmet öneriyoruz.

Mobil tuvaletler dış şartlara ne kadar dayanıklıdır?

Toirent mobil tuvaletleri UV-4 dayanıklılığında, poliüretan plastikten üretilmiştir. Ürünümüz oldukça esnek yapıda olup, sıcak, soğuk, güneş ve yağmur gibi doğal etkilere karşı güçlü yapıdadır. En zor koşullar için üretilmiştir.

Ne tipte kimyasal ürün kullanıyorsunuz?

Atık haznesinin temizliğinde doğaya saygılı, GMO içermeyen, çevreye zararı olmayan, %100 biyolojik olarak doğada çözünür ürünler kullanıyoruz. Tüm kimyasal temizlik ürünlerimiz CENELEG uluslararası regülasyon kurallarına göre Almanya, ABD ve İtalya’da üretilmektedir.  Ürünlerimiz ve menşeileri hakkındaki daha fazla sorunuz varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Aradığınız çözümü bu sayfada bulamadınız mı?

Bizimle iletişime geçin