Mobil Tuvalet

TOIRENT, HERYERDE HİJYEN sloganıyla müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek yüksek kalitede tuvaletler sunmaktadır. TOIRENT mobil tuvaletlerini seçmek demek; temiz, sıhhi, iyi teçhizatlandırılmış, güzel kokulu ve cazip tuvalet hizmet alımını garantiye almak demektir.

TOIRENT’in iyi eğitimli ve tecrübeli ekibi, servis araçları ve kaliteli sarf malzemeleri ile kaliteli servisi garanti eder.
TOIRENT çevrenin öneminin ve korunması gerektiğinin de farkındadır. Şantiyelerde sunmuş olduğu leed ve breeam sertifikalarına uygun hizmetler ile müşterilerinin fark yaratmasına yardımcı olur.

Ölçüler : 1,20*1,20*2,40

  • Engelli
  • Alafranga
  • Alaturka

Kabinler

toirent-mobil-tuvalet

Ölçüler

toirent-mobil-tuvalet-olculer

Değiştirilebilir Hazneli

Toirent, inovatif ürünlerini sunmaya devam ediyor: Değiştirilebilir hazneli mobil tuvaletlerimiz sayesinde dikey şantiyelere mesela 60 katlı bir gökdelene, ya da yerin altında bulunan maden ocakları gibi ulaşımı zor hatta imkansız alanlarda konfor ve hijyen standartlarından ödün vermeden en temiz çözümler Toirent’ de

Dikey Şantiyelere Çözüm

degistirilebilir-hazneli-kat-tuvaleti-800x100

Değiştirilebilir hazne

degistirilebilir-tank-on-1200x800

Konteyner Tuvalet

TOIRENT konteyner tuvaletler seramik iç dizayn ve gider bağlantılı veya bağlantısız kullanımı sayesinde size alternatif tuvalet çözümü sağlar.

Ölçüler : 3,00*7,00*3,20

Konteyner Tuvalet

Konteyner Tuvalet

Konteyner Tuvalet

Konteyner Tuvalet

toirent_konteyner_tuvalet1

Konteyner Tuvalet

img_0366

Mobil Pisuar

TOIRENT mobil pisuvarları, özellikle erkek katılımcıların bulunduğu organizasyonlar için vazgeçilmez bir hizmettir. Bayların pisuvarı, klozetten çok kullandığını düşünürsek; bu vazgeçilemez bir hizmettir.

Ölçüler : 1,20*1,20*2,10

Mobil Pisuar

img_1649

Kullanım

img_1607

Karavan Tuvalet

Toirent’e ait tuvalet karavanlar, iki ayrı girişle erkek ve bayan tuvalet bölümlerine ayrı giriş imkanı sağlayan lüks mobil tuvalet birimleridir. Erkek tuvaletleri 1 adet pisuar, 2 adet tuvalet, 1 adet lavabodan oluşmaktadır. Bayan tuvaletleri ise 2 adet tuvalet ve 1 adet lavabodan oluşmaktadır. 2.5 ton atık su deposu, gerektiği zaman sıcak su, split klima ve müzik yayını da tedarik edilebilir.

Karavan Tuvaletler

trailer

Karavan - Lavabo

trailer-2

Tuvalet Bölümü

trailer-4