toirent_arac_11

TOİRENT

Heryerde hijyen

toirent_bariyer_101

Mobil Yaşam Destek Hizmetleri

Mobil Tuvalet, Duş, Pisuar

Karavan Duş, Tuvalet, Ofis

Temiz Su ve Atık Su Yönetimi

Çevre Yönetimi Sistemleri

toirent_rockncoke
SANYO DIGITAL CAMERA

En gürültülü ortamlarda bile ...

kabinler-3600×936

Müşteri Memnuniyeti

Toirent’de her süreç müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur. Uluslararası hizmet yönetimi süreçlerimiz, müşterilerimize azami yarar sağlamak üzerine işlemektedir.

Çevre Yönetimi

Küresel ısınma ve sanayileşmeyle gelen çevre sorunlarına karşı, Toirent olarak sorumluluklarımızı biliyoruz. Toirent , 2007 senesinden beri ISO 14001-çevre yönetimi sistemi ile kalite standartlarını korumaktadır.

Kalite Yönetimi

Sektörün lideri olan Toirent, mevcut süreçlerini düzenli olarak iyileştirme yoluyla kalite yönetimini ISO 9001:2008 standartlarına göre icra etmektedir.

 

Mobil Yaşam Destek Hizmetleri

TOİRENT müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine göre çeşitli tipte kullanım olanağı sağlayan, hijyen ve konforun ön planda tutulduğu özel mobil tuvalet imkanları sağlar. Taşınabilir, sistemdeki ürünlerimiz, tuvalet, engelli tuvaleti, vip tuvaleti, pisuvar, kolay taşınan çit sistemleri, mobil karavanlar, taşınabilen duş ve lavobo sistemleriyle çeşitli seçenekler sunar.Destek hizmet ürünlerimiz, kiralama süresince bakımı, temizliği, yer değişikliği, nakliyesi firmamızca yapıldığından hiçbir sorun yaşanmadan organizasyonunuz sona erer. SAĞLIKLI hijyenik ortamlar yaratılarak, yaşam kalitesi istediğiniz her noktaya taşınabilir. İhtiyaca uygun çözümlerin kiralanabilmesi sayesinde yatırım maliyeti oluşmaz.

Neden Mobil Tuvalet Hizmeti?

  Tuvalet inşaa etmenin ve işletmenin bir çok zorluğu vardır. Bunların başında yer, kanalizasyon ve hijyen sorunu yer alır. Geçici kullanımlar için yapım ve işletim maliyeti her zaman mobil tuvaletten daha pahalı ve zor bir uygulamadır. Ayrıca toplu yaşam alanlarındaki arazi bedelleri de hesaba katıldığında mobil tuvalet uygulaması inşa etme alternatifi karşısında daha akılcı bir çözüm olduğu görülür.
  Mobil Tuvalet En İyi Çözümdür…
   • Yerleşim ve yer değişim kolaylığı ve fazla yer kaplamaz.
   • Hijyen koşulları sağlanabilecek bir malzeme ve şekilde üretilmiştir.
   • Koku ve sızdırma problemi yaşanmaz.
   • Gereksinim bittiği anda ortamdan uzaklaştırılabilir.

Hakkımızda

Toirent mevcut yaşam kalitesini arttırmak  için en zor koşullar altında bile (savaş bölgeleri, askeri tatbikatlar, göç alanları, deprem bölgeleri, inşaat şantiyeleri vb) beklentilerin ötesinde hizmet vermektedir. Mobil hijyen ürünleri (tuvalet ve duş kabinleri, mobil pisuarlar, sahra duşları, vb) ve hizmetleri konusunda ülkemizin lider kuruluşu olmaktan gurur duymaktadır.

 • İşimizi severek yapıyoruz

  İşimizi, içten ve dürüstçe yapıyoruz.

 • Güven

  Sözleşmelerimizin ve sözlerimizin gerektirdiği taahhütlerin arkasında duruyoruz.

 • Süreklilik

  Ürün ve Hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutarak, müşteri memnuniyetinde istikrar ve sürekliliği sağlıyoruz.

 • Tecrübe

  Şirketimizin deneyimleri ile çalışanlarımızın yeteneklerini sürekli geliştiriyoruz.

enfoldwplk